Różne metody czyszczenia klimatyzacji samochodowej

Użytkownicy samochodów wyposażonych w klimatyzację chwalą sobie ten wynalazek szczególnie latem. Upalne miesiące letnie sprawiają, że jest to wynalazek niezwykle cenny. Jednak podczas użytkowania klimatyzacji w aucie, po pewnym czasie zaczynają się dziać rzeczy niepokojące. Wydobywa się nieprzyjemny zapach i system zaczyna pracować z oporami. Tym trzeba uzupełniać ilość czynnika i dokonać odgrzybienia.

Reklama: GP Tuning Sklep

Ile kosztuje nabicie klimatyzacji z odgrzybianiem? O tym z pewnością dowiemy się, odwiedzając zakład usługowy zajmujący się usługami związanymi z instalacjami klimatyzacji w samochodach osobowych.

Dobrym sposobem jest przeprowadzić odgrzybianie klimatyzacji ultradźwiękami. Aparatura działa szybko i jest skuteczna. Fale o częstotliwości 1, 7 Hz rozbijają środek dezynfekujący na mikroskopijnej wielkości kropli. Środek chemiczny rozprowadzany jest wewnątrz instalacji klimatyzacyjnej. Detergent użyty do odkażania pokrywa wszystkie powierzchnie wewnątrz parownika i przewodów wylotowych. Dociera nawet do bardzo małych zagłębień konstrukcyjnych.